Działka na sprzedaż

Numer oferty:93938

Powiat:słupski

Gmina:Smołdzino

Miejscowość:Łokciowe

Cena: 198 900,00 PLN

Cena za m²: 66,00 PLN

Informacje:

Powierzchnia: 3 001,00 m²

Typ działki:łąki

Liczba pięter:

Przeznaczenie:rekreacyjna

Gaz:brak

Opis oferty:


*** OSTATNIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ : nr 55/77 ***

LOKALIZACJA : kierunek PRZYBYNIN (współrzędne geograficzne : 5442'2''N, 1717'7''E lub 54.700568N, 17.285432E) działka znajduje się w sąsiedztwie lasu SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO z widokiem na tzw. ruchome wydmy ! oraz nowo powstającego osiedla "SŁOWIAŃSKA OSTOJA" (plaża ok 3,5 km, latarnia morska w CZOŁPINIE 3,5 km, Ustka i Słupsk - ok 30 km) - w miejscowości ŁOKCIOWE - malowniczej, otoczonej lasami okolicy - sąsiadującej bezpośrednio z jeziorem ŁEBSKO ! Najczystsze i najszersze plaże na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego oddalone są od terenu działek tylko 3,5 km.

OTOCZENIE :
1. SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY (przy granicy działki !) zaliczony przez UNESCO do Światowego Rezerwatu Biosfery. Unikalne w skali światowej walory przyrodnicze flory i fauny. Unikatem na skalę światową są ruchome wydmy tzw. "Polska SAHARA" przemieszczające się w głąb lądu. Najwyższą wydmą w Słowińskim Parku Narodowym jest WYDMA CZOŁPIŃSKA o wysokości ponad 50 m n.p.m., na której zbudowano w 1875 r. latarnię morską. Unikalne tereny i niezwykły krajobraz pustynnych terenów leżących pomiędzy jeziorami ŁEBSKO i GARDNO a MORZEM BAŁTYCKIM są wspaniałym miejscem do relaksu i aktywnego wypoczynku.

2. JEZIORA W OKOLICY DZIAŁEK (odległości) : ŁEBSKO (pow.71,4 km2) - tylko 1,3 km !, DOŁGIE WIELKIE (pow.156 ha) - 4,7 km, DOŁGIE MAŁE (pow.6,3 ha) - 8 km, SMOŁDZIŃSKIE (pow.43 ha) - 8,5 km, GARDNO (pow.24,5 km2) - 10 km - wszystkie jeziora to idealne miejsce do wypoczynku i aktywnych form sportów wodnych.

3. ATRAKCJE W OKOLICY DZIAŁKI (odległości) :
- wydmy ruchome - CZOŁPINO (jedyne takie zjawisko przyrodnicze w Europie) - 2,8 km
- las nadmorski (rezerwat leśno-wydmowy) - 1,9 km
- latarnia morska - CZOŁPINO - 3,5 km
- góra ROWOKÓŁ "święta góra Słowińców" (115 m.n.p.m.) - 6,5 km
- pomosty i wieże widokowe (okoliczne jeziora)
- rezerwaty przyrody flory (2 km) i fauny (4 km)
- rezerwat orła bielika
- skansen wsi słowińskiej (KLUKI) - 3,5 km
- rejsy statkiem (KLUKI - ŁEBA) - 4 km
- przystań rybacka (GARDNA WIELKA) - 10 km
- spływy kajakowe rzeką ŁUPAWA
- windsurfing (jezioro GARDNO) - 10 km
- muzeum przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie - 5,5 km
- raj dla wędkarzy (jeziora, rzeki i kanały)
- atrakcyjna trasa rowerowa "KU SŁOŃCU" tuż przy działce !!!
- nordic walking
- stadnina koni w Smołdzinie - 5,5 km

5. GMINA SMOŁDZINO : należy do najbardziej atrakcyjnych turystycznie obszarów powiatu słupskiego. Położona jest w sąsiedztwie Bałtyku i kilku przymorskich jezior. Walorami środowiska przyrodniczego gminy są : czysta i szeroka plaża, mierzeja z wydmami, dolina rzeki Łupawy, duże kompleksy leśne, płaski teren nad którym dominuje góra ROWOKÓŁ, nienaruszona dzika przyroda, czyste powietrze.
Proszę zapoznanać się z filmem, który prezentuje bogactwo przyrodnicze i walory turystyczne okolicy działki : www.smoldzinskilas.com.pl/film

6. PRZEZNACZENIE DZIAŁKI :
* teren z duży potencjałem inwestycyjnym, działka aktualnie rolna (łąki kl. V i VI otoczone z 2 stron lasem !) z możliwością przekształcenia jej w przyszłości w działkę budowlaną.
* Dla danego terenu nie ma planu zagospodarowania przestrzennego.
* świetne miejsce na :
wymarzony domek letniskowy, holenderski, a la wóz Drzymały, domek mobilny typu : letniskowo.pl -
(zgłoszenie do Starostwa Powiatowego w Słupsku)
* wyjątki bez zgłoszenia : domek holenderski, inny pojazd na kołach/mobilny np. typu kamper pod warunkiem, że będzie zarejestrowany.

7. UZBROJENIE : możliwość przyłączenia się do sieci energii elektrycznej (300 m), woda z własnego ujęcia głębinowego, odprowadzenie ścieków do własnego zbiornika bezodpływowego, brak sieci gazowej.

DROGA : gminna (kamienny bruk) : dostęp z trzech stron działek.
DROGA WEWNĘTRZNA : sprzedaż udziału w drodze (współwłasność) na rzecz właścicieli działek.

UMOWA SPRZEDAŻY : po otrzymaniu decyzji Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) o rezygnacji z wykonania prawa pierwokupu lub po upływie terminu uprawniającego KOWR do wykonania prawa pierwokupu oraz w terminie ustalonym przez strony umowy.
STAN PRAWNY : własność (brak obciążeń)
REZERWACJA : wpłata na rachunek bankowy biura kaucji rezerwacyjnej : 20.000 zł.
TYP OFERTY : wyłączność

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Dane kontaktowe agenta - Ikona sylwetki człowieka

Agent prowadzący: Grzegorz Jasiński


Numer licencji:  9934

Dane kontaktowe agenta - Ikona telefonu

Tel. kom.: +(48)605-349-000

Tel. kom.: +48(94)30-700-97

E-mail: biuro@jasinski.nieruchomosci.pl